Close

Aktualności

O mnie

Marcin Nitschke

Od momentu pierwszego wejścia na sale Marcin nieustannie trenuje i doskonali kunszt gry. Jak podkreśla odpowiednia taktyka, nastawienie i świadomość siebie to podstawowe elementy, które stanowią istotny aspekt skuteczności.

Determinacja

Marcin trenuje wytrwale po kilka godzin dziennie, dlatego cele, które sobie wyznacza są ambitne. W najbliższych sezonach planuje zdobyć medal Mistrzostw Europy lub Mistrzostw Świata

Pasja

Marcin Nitschke wciąż ciężko trenuje, doskonaląc swój warsztat. Dzieli się również z innymi swoim doświadczeniem i pasją.

Zaangażowanie

Przez 24 lata gry Marcin zdobył w Polsce medale we wszystkich możliwych kategoriach wiekowych. Lista jego osiągnięć jest naprawdę imponująca.

Wielokrotny medalista mistrzostw PolskiWielokrotny medalista mistrzostw EuropyDziewiąty zawodnik na świecie WSFWielokrotny medalista mistrzostw PolskiWielokrotny medalista mistrzostw EuropyDziewiąty zawodnik na świecie WSFWielokrotny medalista mistrzostw Polski

— Marcin Nitschke —

Wychowankowie

Poznaj moich uczniów

Marcin Nitschke od kilkunastu lat z pełnym zaangażowaniem odsłania tajniki strategii i taktyki gry dzieciom, młodzieży i dorosłym.

ADAM stefanów

Wicemistrz Świata WSF 2018r. oraz zawodnik Main Tour 2018-2020

antoni kowalski

Mistrz Polski do lat 14stu.

Eventy

Prowadząc przez 10 lat klub bilardowy Hot Shots zapraszał do siebie ikony światowego snookera.

W 2018r. zorganizował III Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze, które od trzech lat skupiają największe firmy oraz postaci polskiej sceny filmowej i teatralnej w Heron Live Hotel. Od 9 lat jest organizatorem turniejów pokazowych snookera Hot Shots Masters, które z roku na rok cieszą się większą sympatią polskich kibiców. Na jego zaproszenie odpowiedzieli pięciokrotny triumfator mistrzostw świata Ronnie O’Sulliva, siedmiokrotny mistrz świata Stephen Hendry oraz inni wielcy w tym sporcie: Shaun Murphy, Mark Selby, Judd Trump, Neil Robertson, Jimmy White, Ken Doherty, Dennis Taylor. Marcin jest głównym popularyzatorem snookera w Polsce.

Galeria

Partnerzy

Kontakt

Skontaktuj się ze mną