Close

Aktualności

O mnie

Marcin Nitschke

Od momentu pierwszego wejścia na sale Marcin nieustannie trenuje i doskonali kunszt gry. Jak podkreśla odpowiednia taktyka, nastawienie i świadomość siebie to podstawowe elementy, które stanowią istotny aspekt skuteczności.

Determinacja

Marcin trenuje wytrwale po kilka godzin dziennie, dlatego cele, które sobie wyznacza są ambitne. W najbliższych sezonach planuje zdobyć medal Mistrzostw Europy lub Mistrzostw Świata

Pasja

Marcin Nitschke wciąż ciężko trenuje, doskonaląc swój warsztat. Dzieli się również z innymi swoim doświadczeniem i pasją.

Zaangażowanie

Przez 24 lata gry Marcin zdobył w Polsce medale we wszystkich możliwych kategoriach wiekowych. Lista jego osiągnięć jest naprawdę imponująca.

Wielokrotny medalista mistrzostw PolskiWielokrotny medalista mistrzostw EuropyDziewiąty zawodnik na świecie WSFWielokrotny medalista mistrzostw PolskiWielokrotny medalista mistrzostw EuropyDziewiąty zawodnik na świecie WSFWielokrotny medalista mistrzostw Polski

— Marcin Nitschke —

Wychowankowie

Poznaj moich uczniów

Marcin Nitschke od kilkunastu lat z pełnym zaangażowaniem odsłania tajniki strategii i taktyki gry dzieciom, młodzieży i dorosłym.

ADAM stefanów

Wicemistrz Świata WSF 2018r. oraz zawodnik Main Tour 2018-2020

antoni kowalski

Mistrz Świata U16 IBSF

Eventy

PROWADZĄC PRZEZ 10 LAT KLUB BILARDOWY I SNOOKEROWY HOT SHOTS MUSIC CLUB & BILARD ZAPRASZAŁ DO SIEBIE IKONY ŚWIATOWEGO SNOOKERA.

Marcin Nitschke jest głównym popularyzatorem snookera w Polsce. Od dziewięciu lat jest pomysłodawcą i organizatorem turniejów pokazowych snookera pod nazwą Hot Shots Masters. Dodatkowo od trzech lat organizuje event łączący różne dziedziny życia przy snookerowym stole – Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportuw Snookerze, które z roku na rok zyskują coraz większą liczbę polskich kibiców. To na jego zaproszenie do Polski przyjechały takie ikony światowego snookera jak: pięciokrotny triumfator mistrzostw świata Ronnie O’Sullivan, siedmiokrotny mistrz świata Stephen Hendry czy inni równie zasłużeni snookerzyści: Judd Trump, Neil Robertson, Jimmie White, Ken Doherty , Shaun Murphy, Dennis Taylor

Galeria

Partnerzy

Kontakt

Skontaktuj się ze mną